Úpravy pánských obleků na vaše míry

Pořídit si dobře padnoucí oblek z kvalitního materiálu a nezruinovat rozpočet nebývá vždy snadné, zejména pokud nemáte typickou konfekční velikost, případně potřebujete speciální střih (zkrácenou či prodlouženou délku, mix velikostí saka a kalhot, nadměrné nebo naopak velmi malé velikosti). Nabízíme vám proto kromě široké škály obleků i možnost úprav obleků na míru.

Jak na to?

V kamenné prodejně MEEMA v OC Rokycanská v Plzni máme otevřeno denně (včetně víkendů) od 10:00 do 20:00. Vždy jsou vám k dispozici školené prodejní asistentky, které vám s výběrem rády pomohou.
Nejprve si ujasníme na jakou příležitost oblek vybíráte a jaký je váš finanční limit.
Jiný oblek samozřejmě zvolíme na jednorázovou událost, jiný do kanceláře nebo na vaši vlastní svatbu.

Kolik zaplatíte za úpravu obleku na míru?

Ceny obleků u nás začínají na částce 3 490 Kč a nejluxusnější vlněný oblek s příměsí hedvábí pořídíte od 11 490 Kč do 14 490 Kč.
Naše švadleny vám je upraví dle vašich požadavků (běžně provádíme zkrácení/prodloužení délky, úpravu pasu kalhot, zúžení saka atp.).
Ceny za úpravy?
Nebo jsou v ceně obleku?
Upravujete jen u váz zakoupené obleky?
Fotografie z fotobanky?

Jaké oblaky u nás zakoupíte?

Pokud si chcete odnést opravdu top kousek, ukážeme vám kolekci sak a kalhot značky Giorgio.
Šijí se pouze z vlny „superwool 150“ (96 % super wool, 4 % elastan), díky čemuž zaručují maximální prodyšnost, lehkost a nemačkavost.
Řada GOLD je ušita také z vlny „superwool 150“, která je v kombinaci s hedvábím (90 % superwool, 10 % hedvábí).
Skladem máme obleky do velikosti 46 do velikosti 72 ve čtyřech základních střizích: super slim, slim, modern fit a comfort fit, a třech délkách:
Společně vybereme vhodnou velikost a střih a pokud bude potřeba provést nějaké úpravy, naměříme a našpendlíme je (uvidíte tak výsledný efekt hned), a do týdne budete mít dokončený oblek k vyzvednutí v prodejně.

Informace pro vás